Dnes je čtvrtek 20.6.2024, svátek má Květa
Informace | 07.12.2008

Informace na naší prezentaci jsou kompletní, najdete zde informace o naší činnosti v oblasti prodeje ready-made společností (společnosti s ... více

Další služby

Naše společnost dále nabízí organizování valných hromad obchodních společností (s.r.o., a.s.) a členských schůzí družstev s účastí notáře. Účast notáře na valné hromadě či členské schůzi je nutná vždy, pokud to vyžaduje obchodní zákoník či jiné právní předpisy ( děje se tak např. při změnách zakladatelských dokumentů , osvědčení průběhu valné hromady, rozhodnutí jediného společníka, změna obchodní firmy, změna sídla, změna stanov atd.) Všechna tato rozhodnutí orgánů obchodních společností či družstev musí být sepsána formou notářského zápisu. Notář Vám osvědčí průběh valné hromady a na místě vydá notářský zápis. Zprostředkovat služby notáře jsme schopni i k jiným příležitostem než je rozhodnutí orgánů obchodních společností (např. sepis notářských zápisů s přímou vykonatelností atd).

Dále jsme Vám schopni zajistit u notáře založení těchto forem společností: 

• veřejná obchodní společnost, 
• obecně prospěšná společnost, 
• nadace a nadační fond, 
• komanditní společnost, 
• společenství vlastníků, nebo družstva.

Tyto službu jsme schopni poskytnout v krátkém časovém úseku a to i během několika hodin a to takřka po celé republice. Zajistíme také zápis daných změn do obchodního rejstříku. Službu zajišťujeme pro naše klienty za 1.000,- Kč. Dále musíte pouze uhradit poplatky notáře (většinou v rozmezí 3.500,Kč – 6000,-Kč viz. notářský tarif) + vaše hotové výdaje (správní poplatky atd.)

Právnické osoby s.r.o. | IČ: 28267869 | DIČ: CZ28267869 | Adresa: Třebíč, Jungmannova 1
Telefonní spojení: +420 720 666 667 | Emailová adresa: spolecnosti@email.cz

Právnické osoby s.r.o. neposkytují žádné právní rady, nepřijímáme žádnou právní zodpovědnost za informace na těchto webových stránkách uvedené. Neposkytujeme právní rady, v případě potřeby se obracíme na osoby oprávněné tyto služby nabízet.
Zde najdete seznam ready made společností k odběru. Zde najdete ceník za námi poskytované služby.
Společnost kterou od nás koupíte byla zapsána do obchodního rejstříku, má splacený základní kapitál, nevykonávala žádnou obchodní činnost, je zcela bez závazků a pohledávek a k okamžitému podnikání.
OK
Chcete získávat pravidelné informace o novinkách, akcích, nových společnostech, změnách legislativy atp. přímo na Váš email? Zaregistrujte se pomocí tohoto formuláře.
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.